XBMC Addons - en to ja translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
ja: DVD オーダーを使用

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
ja: 完全オーダーを使用 (単一シーズン)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
ja: ファンアートを有効に

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
ja: ポスターを使用

[ctx: #30004]
en: Language
ja: 言語
