XBMC Addons - en to ms translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
ms: Guna Tertib DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
ms: Gunakan Penertiban Mutlak (Satu Musim)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
ms: Benarkan Seni Peminat

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
ms: Utamakan Poster

[ctx: #30004]
en: Language
ms: Bahasa
