XBMC Addons - en to my translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
my: DVD order ကို အသုံးပြုရန်

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
my: Absolute Order ကို အသုံးပြုရန်

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
my: Fanart ကို လုပ်ဆောင်ခွင့်

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
my: ပိုစတာ ပုံစံကို သဘောကျသည်

[ctx: #30004]
en: Language
my: ဘာသာစကား
