XBMC Addons - en to nl translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
nl: DVD-volgorde gebruiken

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
nl: Absolute volgorde gebruiken (Eén seizoen)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
nl: Fanart inschakelen

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
nl: Posters inschakelen

[ctx: #30004]
en: Language
nl: Taal
