XBMC Addons - en to pl translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
pl: Używaj porządku DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
pl: Używaj absolutnego porządku (jeden sezon)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
pl: Używaj tapet

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
pl: Preferuj plakaty

[ctx: #30004]
en: Language
pl: Język
