XBMC Addons - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
pt_BR: Usar a ordem do DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
pt_BR: Usar ordenamento absoluto (Temporada Única)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
pt_BR: Habilitar Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
pt_BR: Preferir Cartazes

[ctx: #30004]
en: Language
pt_BR: Idioma
