XBMC Addons - en to pt translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
pt: Usar ordem do DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
pt: Usar Ordem Absoluta (Temporada única)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
pt: Activar Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
pt: Preferir posters

[ctx: #30004]
en: Language
pt: Idioma
