XBMC Addons - en to ro translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
ro: Ordonare dupa DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
ro: Ordonare absolută (Un singur sezon)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
ro: Activează Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
ro: Preferă postere

[ctx: #30004]
en: Language
ro: Limbă
