XBMC Addons - en to sl translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
sl: Uporabi zaporedje DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
sl: Uporabi absolutno zaporedje (ena sezona)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
sl: Vključi grafike

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
sl: Uporabi plakate

[ctx: #30004]
en: Language
sl: Jezik
