XBMC Addons - en to sq translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
sq: Përdor rendin e "DVD'së"

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
sq: Përdor renditjen absolute (Sezon i veçantë)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
sq: Aktivo "Fanart'in"

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
sq: Prefero Posterë

[ctx: #30004]
en: Language
sq: Gjuha
