XBMC Addons - en to sv translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
sv: Använd DVD-ordning

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
sv: Använd absolut ordning (singelsäsong)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
sv: Aktivera fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
sv: Föredra omslag

[ctx: #30004]
en: Language
sv: Språk
