XBMC Addons - en to ta_IN translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
ta_IN: டிவிடி வரிசை பயன்படுத்து

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
ta_IN: தனி வரிசை (தனி சீசன்) பயன்படுத்து

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
ta_IN: விசிறிபடத்தை காண்பி

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
ta_IN: சுவரொட்டிகள் விருப்பு

[ctx: #30004]
en: Language
ta_IN: மொழி
