XBMC Addons - en to th translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
th: ใช้การเรียง ดีวีดี

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
th: ใช้การเรียงลำดับโดยสมบูรณ์ (ฤดูเดียว)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
th: เปิดใช้ แฟนอาร์ต

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
th: เลือกใช้ โปสเตอร์

[ctx: #30004]
en: Language
th: ภาษา
