XBMC Addons - en to tr translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
tr: DVD Sıralama Kullan

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
tr: Mutlak Sıralama Kullan (Tek Sezon)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
tr: Fanart Etkinleştir

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
tr: Posterleri Tercih Et

[ctx: #30004]
en: Language
tr: Dil
