XBMC Addons - en to uk translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
uk: Використоввати порядок DVD

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
uk: Наскрізна нумерація (один сезон)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
uk: Завантажувати фанарт

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
uk: Віддавати перевагу постерам

[ctx: #30004]
en: Language
uk: Мова
