XBMC Addons - en to vi translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Use DVD Order
vi: Sử dụng DVD Order

[ctx: #30001]
en: Use Absolute Ordering (Single Season)
vi: Sử dụng sắp đặt cố định (Theo Season)

[ctx: #30002]
en: Enable Fanart
vi: Sử dụng Fanart

[ctx: #30003]
en: Prefer Posters
vi: Ưu tiên các poster

[ctx: #30004]
en: Language
vi: Ngôn ngữ
