XBMC Addons - en to af translation catalogue (58 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
af: Stel ondersteunerkuns vanaf themoviedb.org in staat

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
af: Stel plakkate vanaf themoviedb.org in staat

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
af: Stel plakkate vanaf IMPAwards in staat

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
af: Stel plakkate vanaf MoviePosterDB in staat

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
af: Kry Voorskoue direk vanaf YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
af: Stel voorskoue vanaf HD-Trailers.net in staat

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
af:      Verkose Titel Taal vanaf

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
af: Stel voorskoue vanaf themoviedb.org in staat

[ctx: #30011]
en: Poster
af: Plakkaat

[ctx: #30012]
en: Trailers
af: Voorskoue

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
af: Verkry Stel (Versameling) Naam vanaf themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
af: Kry Plot vanaf

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
af: Kry Rolverdeling / Direkteure / Skrywers vanaf

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
af: Plot Bronne

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
af:      Verkose Plot Taal

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
af: Kry Graderings vanaf

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
af: Kry Genres vanaf

[ctx: #30023]
en: Get Title From
af: Kry Titel vanaf

[ctx: #30024]
en: Title Sources
af: Titel Bronne

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
af: Rolverdeling en Erkennings Bronne

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
af: Genres Bronne

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
af:      Verkose Titel Taal

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
af: Voorskou Bronne

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
af: Fliek Versamelings

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
af: Gradering Bronne

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
af: Sertifikasie Verstellings

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
af: Kry Sertifikasie vanaf

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
af:      Verkose Sertifikasie Land

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
af:      Verkose Duimnaelskets Taal

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
af: Sertifikasie Voorvoegsel

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
af: Stel plakkate vanaf IMDb in staat

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
af: Stel plakkate vanaf trakt.tv in staat

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
af: Stel ondersteunerkuns vanaf trakt.tv in staat

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
af: Stel voorskoue vanaf trakt.tv in staat

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
af:      Genre Taal

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
af:      Verkose Voorskou Taal

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
af: Kry Etiketlyn vanaf

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
af:      Verkose Etiketlyn Taal

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
af: Kry IMDb TOP250 Ranglys

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
af: Verkry Uiteensetting vanaf

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
af: Verkose Stel (Versameling) Naam Taal

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
af: Plakkaat Bronne

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
af: Verkry Sleutelwoorde en Stoor as Etikette vanaf

[ctx: #30100]
en: Rating
af: Gradering

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
af:      Gradering Gegenereer Deur

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
af:      Gebruik die Telling Versamel vanaf

[ctx: #30200]
en: Credits
af: Krediete

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
af: Kry Ateljee vanaf

[ctx: #30202]
en: Get Country from
af: Kry Land vanaf

[ctx: #30300]
en: Search
af: Soek

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
af: Soekenjin om te Gebruik

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
af: Sekondêre Soek Taal (Bykomend tot en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
af: Sluit Alle Fliek Kategorië in

[ctx: #30306]
en: Warning:
af: Waarskuwing:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
af: In Staat Stel van Alle Fliek Kategorieë sal die soek akkuraatheid grootliks reduseer !!!

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
af: Plot / Etiketlyn / Uiteensetting

[ctx: #30500]
en: Fanart
af: Ondersteunerkuns

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
af: Ondersteunerkuns Bronne
