XBMC Addons - en to ar translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30012]
en: Trailers
ar: فيلم قصير

[ctx: #30100]
en: Rating
ar: التقييم

[ctx: #30200]
en: Credits
ar: الاعتمادات

[ctx: #30300]
en: Search
ar: بحث

[ctx: #30400]
en: Plot
ar: الرواية
