XBMC Addons - en to bg translation catalogue (61 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
bg: Разреши ползването на фанарт от themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
bg: Разреши ползването на постери от themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
bg: Разреши ползването на постери от IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
bg: Разреши ползването на постери от MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
bg: Получавай трейлъри директно то YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
bg: Разреши ползването на трейлъри от HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
bg: Предпочитан език за заглавията

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
bg: Разреши ползването на трейлъри от themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
bg: Постер

[ctx: #30012]
en: Trailers
bg: Трейлъри

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
bg: Получавай заглавията на поредиците от themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
bg: Получавай сюжета от

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
bg: Получавай актьори/режисьори/сценаристи от

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
bg: Източници за сюжета

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
bg: Предпочитан език за сюжета

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
bg: Получавай рейтинга от

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
bg: Получавай жанровете от

[ctx: #30023]
en: Get Title From
bg: Получавай заглавията от

[ctx: #30024]
en: Title Sources
bg: Източници за заглавието

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
bg: Източници за учатници и заслуги

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
bg: Източници за жанровете

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
bg: Предпочитан език за заглавията

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
bg: Източници за трейлъра

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
bg: Филмови поредици

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
bg: Източници за рейтинга

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
bg: Настройки за категорията

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
bg: Получавай категорията от

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
bg: Категоризирай според стандарта в

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
bg: Предпочитан език за миниатюрите

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
bg: Представка за категорията

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
bg: Разреши ползването на постери от IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
bg: Разреши ползването на постери от trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
bg: Разреши ползването на фанарт от trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
bg: Разреши ползването на трейлъри от trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
bg: Език за жанровете

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
bg: Предпочитан език за трейлъра

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
bg: Получавай мотото от

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
bg: Предпочитан език за мотото

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
bg: Получавай класирането в IMDb TOP250

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
bg: Получавай пояснения от

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
bg: Предпочитан език за заглавията на поредиците

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
bg: Източници за постера

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
bg: Съхранявай като етикети ключовите думи от

[ctx: #30100]
en: Rating
bg: Рейтинг

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
bg: Генериране на рейтинг чрез

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
bg: Ползвай средната оценка от

[ctx: #30200]
en: Credits
bg: Заслуги

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
bg: Получавай имената на студиата от

[ctx: #30202]
en: Get Country from
bg: Получавай държавите от

[ctx: #30300]
en: Search
bg: Търсене

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
bg: Ползвай следната търсачка

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
bg: Второстепенен език за търсене (допълнение към en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
bg: Включи всички филмови категории

[ctx: #30306]
en: Warning:
bg: Внимание:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
bg: Включването на всички категории ще намали значително точността на резултатите !!!

[ctx: #30400]
en: Plot
bg: Сюжет

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
bg: Сюжет/Мото/Пояснения

[ctx: #30500]
en: Fanart
bg: Фанарт

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
bg: Източници на фанарт

[ctx: #30502]
en: Enable posters from fanart.tv
bg: Разреши ползването на постери от fanart.tv

[ctx: #30503]
en: Enable fanart from fanart.tv
bg: Разреши ползването на фанарт от fanart.tv
