XBMC Addons - en to bs translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30012]
en: Trailers
bs: Najava

[ctx: #30100]
en: Rating
bs: Ocjena

[ctx: #30200]
en: Credits
bs: Zasluge

[ctx: #30300]
en: Search
bs: Pretraži

[ctx: #30400]
en: Plot
bs: Opis

[ctx: #30500]
en: Fanart
bs: Zanimljiva slika
