XBMC Addons - en to ca translation catalogue (54 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
ca: Habilita el fanart de themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
ca: Habilita els cartells de themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
ca: Habilita els cartells de IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
ca: Habilita els cartells de MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
ca: Obté els tràilers directament des de YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
ca: Habilita els tràilers de HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
ca: Prefereixo Títol Idioma original

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
ca: Habilita els tràilers de themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
ca: Cartell

[ctx: #30012]
en: Trailers
ca: Tràilers

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
ca: Obté el nom del conjunt (col·lecció) de themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
ca: Obté l'argument de

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
ca: Obté el repartiment / directors / escriptors de

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
ca: Obté les valoracions de

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
ca: Obté els géneres de

[ctx: #30023]
en: Get Title From
ca: Obté el títol de

[ctx: #30024]
en: Title Sources
ca: Fonts del títol

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
ca: Fonts del repartiment i crèdits

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
ca: Fonts dels gèneres

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
ca: Prefereixo Títol en Idioma

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
ca: Fonts del tràiler

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
ca: Col·leccions de pel·lícules

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
ca: Fonts de la valoració

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
ca: Configuració de la certificació

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
ca: Obté la certificació de

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
ca: Certificació preferent per País

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
ca: Miniatura preferida de Idioma

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
ca: Prefix de Certificació

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
ca: Habilita els cartells d'IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
ca: Habilita els cartells de trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
ca: Habilita el fanart de takt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
ca: Habilita els tràilers de trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
ca: Idioma del gènere

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
ca: Idioma preferit per el tràiler

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
ca: Obté el lema de

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
ca: Idioma preferit per el lema

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
ca: Obté la classificació TOP250 de IMDb

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
ca: Obté la sinopsi de

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
ca: Preferencia per l'idioma del nom de la col·lecció

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
ca: Font dels cartellsº

[ctx: #30100]
en: Rating
ca: Valoració

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
ca: Utilitza la puntuació agregada de

[ctx: #30200]
en: Credits
ca: Crèdits

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
ca: Obté l'estudi de

[ctx: #30202]
en: Get Country from
ca: Obté el país de

[ctx: #30300]
en: Search
ca: Cerca

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
ca: Motor de cerca a utilitzar

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
ca: Idioma secundari de derca (a més de en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
ca: Inclou totes les categories de pel·lícules

[ctx: #30306]
en: Warning:
ca: Advertència:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
ca: Habilitant totes les categories de pel·lícules reduirà en gran mesura la precisió de la cerca!

[ctx: #30400]
en: Plot
ca: Trama

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
ca: Argument / Lema / Sinopsi

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
ca: Fonts del fanart
