XBMC Addons - en to et translation catalogue (27 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
et: Võimalda themoviedb.org fännikunst

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
et: Võimalda themoviedb.org postrid

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
et: Võimalda IMPAwards postrid

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
et: Võimalda MoviePosterDB postrid

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
et: Hangi treilerid otse YouTubest

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
et: Võimalda HD-Trailers.net treilerid

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
et: Võimalda themoviedb.org treilerid

[ctx: #30012]
en: Trailers
et: Treilerid

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
et: Treilerite allikad

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
et: Hinnangute allikad

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
et: Võimalda IMDB postrid

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
et: Võimalda trakt.tv postrid

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
et: Võimalda trakt.tv fännikunst

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
et: Võimalda trakt.tv treilerid

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
et: Žanri keel

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
et: Eelistatud traileri keel

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
et: Postrite allikas

[ctx: #30100]
en: Rating
et: Hinne

[ctx: #30200]
en: Credits
et: Tiitrid

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
et: Hangi stuudio

[ctx: #30202]
en: Get Country from
et: Hangi riik

[ctx: #30300]
en: Search
et: Otsi

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
et: Otsingumootor

[ctx: #30306]
en: Warning:
et: Hoiatus:

[ctx: #30400]
en: Plot
et: Sisu

[ctx: #30500]
en: Fanart
et: Fännipildid

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
et: Fännipiltide allikad
