XBMC Addons - en to fa_IR translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30011]
en: Poster
fa_IR: پوستر

[ctx: #30100]
en: Rating
fa_IR: رتبه بندی

[ctx: #30200]
en: Credits
fa_IR: کارت های اعتباری

[ctx: #30300]
en: Search
fa_IR: جستجو

[ctx: #30400]
en: Plot
fa_IR: طرح

[ctx: #30500]
en: Fanart
fa_IR: فن آرت
