XBMC Addons - en to fi translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30011]
en: Poster
fi: Juliste

[ctx: #30012]
en: Trailers
fi: Esittelyt

[ctx: #30100]
en: Rating
fi: Arvosana

[ctx: #30200]
en: Credits
fi: Tekijät

[ctx: #30300]
en: Search
fi: Etsi

[ctx: #30400]
en: Plot
fi: Juoni

[ctx: #30500]
en: Fanart
fi: Fanitaide
