XBMC Addons - en to gl translation catalogue (62 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
gl: Habilitar fanart de themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
gl: Habilitar os pósters dende themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
gl: Habilitar os pósters dende IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
gl: Habilitar os pósters dende MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
gl: Obter os Avances directamente do YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
gl: Obter os Avances de HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
gl: Idioma preferido do título de

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
gl: Habilitar os Avances dende themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
gl: Póster

[ctx: #30012]
en: Trailers
gl: Avances

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
gl: Obter o nome da (colección) de themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
gl: Obter o argumento dende

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
gl: Obter Reparto / Director / Guionista dende

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
gl: Fontes do argumento

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
gl: Idioma preferido do argumento

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
gl: Obter as puntuacións dende

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
gl: Obter os xéneros dende

[ctx: #30023]
en: Get Title From
gl: Obter o título dende

[ctx: #30024]
en: Title Sources
gl: Fontes dos títulos

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
gl: Fontes do reparto e créditos

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
gl: Fontes dos xéneros

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
gl: Idioma preferido do título

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
gl: Fontes dos Avances

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
gl: Coleccións de filmes

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
gl: Fontes das puntuacións

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
gl: Axustes da certificación

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
gl: Obtér a certificación dende

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
gl: País de certificación principal

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
gl: Idioma preferido da Miniatura

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
gl: Prefixo da certficación

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
gl: Habilitar pósters de IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
gl: Habilitar pósters de trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
gl: Habilitar fanart de trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
gl: Habilitar avances de trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
gl: Idioma do Xénero

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
gl: Idioma preferido do Avance

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
gl: Obter Slogan de

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
gl: Idioma preferido do Slogan

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
gl: Obter a posición TOP250 de IMDb

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
gl: Obter resumo de

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
gl: Idioma preferido para o nome da (colección)

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
gl: Fontes do Póster

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
gl: Obter as palabras chave e gardalas como Etiquetas dende

[ctx: #30100]
en: Rating
gl: Valoración

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
gl: Xerar Valoración a través de

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
gl: Usar a Puntuación agregada de

[ctx: #30200]
en: Credits
gl: Créditos

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
gl: Obter o estudio dende

[ctx: #30202]
en: Get Country from
gl: Obter o país dende

[ctx: #30300]
en: Search
gl: Búsqueda

[ctx: #30302]
en: IMDb
gl: IMDB

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
gl: Motor de busca a usar

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
gl: Segundo Idioma para a Busca (Alén do en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
gl: Incluír todas as categorias de filmes

[ctx: #30306]
en: Warning:
gl: Atención:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
gl: Ao Activar Todas as Categorias de Filmes reducirá en grande medida a precisión da busca !!!

[ctx: #30400]
en: Plot
gl: Sinopse

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
gl: Sinopse / Slogan / Resumo

[ctx: #30500]
en: Fanart
gl: Cartel

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
gl: Fontes Fanart

[ctx: #30502]
en: Enable posters from fanart.tv
gl: Habilitar pósters de fanart.tv

[ctx: #30503]
en: Enable fanart from fanart.tv
gl: Habilitar fanart de fanart.tv
