XBMC Addons - en to he translation catalogue (61 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
he: אפשר פאנארט מ־themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
he: אפשר פוסטרים מ־themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
he: אפשר פוסטרים מ־IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
he: אפשר פוסטרים מ־MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
he: קבל קדימונים ישירות מיוטיוב

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
he: אפשר קדימונים מ־HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
he: העדף שפת כותרות מ

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
he: אפשר קדימונים מ־themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
he: פוסטר

[ctx: #30012]
en: Trailers
he: קדימונים

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
he: קבל שם מארז (אוסף) מ־themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
he: קבל עלילה

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
he: קבל רשימת אמנים /  במאים / כותבים מ

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
he: מקורות עלילה

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
he: שפת עלילה מועדפת

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
he: קבל דירוגים מ

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
he: קבל סגנונות מ

[ctx: #30023]
en: Get Title From
he: קבל כותרת מ

[ctx: #30024]
en: Title Sources
he: מקורות כותרת

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
he: מקורות רשימת שחקנים וקרדיטים

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
he: מקורות סגנונות

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
he: שפת כותרות מועדפת

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
he: מקורות קדימונים

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
he: אוספי סרטים

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
he: מקורות דירוגים

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
he: הגדרות אישורי אבטחה

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
he: השג אישורי אבטחה מ-

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
he:      מדינת אישורי אבטחה מועדפת

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
he:      שפת תמונה ממוזערת מועדפת

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
he: קידומת אישורי אבטחה

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
he: הפעל פוסטרים מ-IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
he: הפעל פוסטרים מ-trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
he: הפעל פאנארט מ-trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
he: הפעל קדימונים מ-trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
he: שפת סגנון

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
he: העדפות שפת קדימונים

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
he: השג סלוגן מ-

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
he: שפת תגיות מועדפת

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
he: השג דירוג IMDb TOP250

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
he: קבל תקציר מ-

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
he:      שפה מועדפת לשם המארז (אוסף)

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
he: מקורות לפוסטרים

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
he: קבל מילות מפתח ושמור כתגיות מ

[ctx: #30100]
en: Rating
he: דירוג

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
he: דירוג ע״י

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
he: השתמש בניקוד מצתבר מ

[ctx: #30200]
en: Credits
he: תודות

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
he: השג אולפן מ-

[ctx: #30202]
en: Get Country from
he: השג מדינה מ־

[ctx: #30300]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
he: מנוע חיפוש לשימוש

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
he:      שפת חיפוש משנית (בנוסף על en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
he: לכלול את כל קטגוריות הסרטים

[ctx: #30306]
en: Warning:
he: אזהרה:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
he: הפעלת כל קטגוריות הסרטים תפחית באופן משמעותי את דיוק החיפוש !!!!

[ctx: #30400]
en: Plot
he: עלילה

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
he: עלילה / מילות מפתח / תקציר

[ctx: #30500]
en: Fanart
he: פאנארט

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
he: מקורות פאנארט

[ctx: #30502]
en: Enable posters from fanart.tv
he: אפשר פוסטרים מ־fanart.tv

[ctx: #30503]
en: Enable fanart from fanart.tv
he: אפשר פאנארט מ־fanart.tv
