XBMC Addons - en to hu translation catalogue (56 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
hu: Fanartképek letöltése a themoviedb.org-ról

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
hu: Poszterképek letöltés a themoviedb.org-ról

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
hu: Poszterképek letöltés a MoviePosterDB-ról

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
hu: Filmelőzetesek letöltése közvetlenül a YouTube-ról

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
hu: Filmcím a következő országból:

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
hu: Filmelőzetesek letöltése a themoviedb.org-ról

[ctx: #30012]
en: Trailers
hu: Bemutatók

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
hu: Szettcímek letöltése a themoviedb-org-ról

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
hu: Cselekmény letöltése innen:

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
hu: Szereposztás/Rendező/Író letöltése innen:

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
hu: Cselekmény források

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
hu: Cselekmény kívánt nyelve

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
hu: Értékelés letöltése innen:

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
hu: Műfajok letöltése innen:

[ctx: #30023]
en: Get Title From
hu: Címek letöltése innen:

[ctx: #30024]
en: Title Sources
hu: Címforrások

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
hu: Szereposztás források

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
hu: Műfaj források

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
hu: Kívánt cím nyelv

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
hu: Filmelőzetes források

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
hu: Filmgyűjtemények

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
hu: Értékelés források

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
hu: Hitelesítési beállítások

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
hu: Hitelesítés beszerzése innen:

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
hu: Kívánt hitelesítő ország

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
hu: Kívánt minikép nyelv

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
hu: Hitelesítési előtag

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
hu: Poszterek engedélyezése a trakt.tv-ről

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
hu: Fanartok engedélyezése a trakt.tv-ről

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
hu: Filmelőzetesek engedélyezése a trakt.tv-ről

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
hu: Műfaj nyelve

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
hu: Kívánt filmelőzetes nyelv

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
hu: Jelmondat lekérése ezzel:

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
hu: Kívánt jelmondat nyelv

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
hu: IMDb TOP250 helyezés lekérése

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
hu: Rövid tartalom lekérése innen:

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
hu: Előnyben részesített szettnév nyelv

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
hu: Poszterek forrása

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
hu: Kulcsszavak és ezek Mentése Címkeként ebből:

[ctx: #30100]
en: Rating
hu: Korhatár

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
hu: Az értékelést készítette:

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
hu: Azon pontszámok használata melyek innen adódtak össze:

[ctx: #30200]
en: Credits
hu: Készítők

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
hu: Stúdió lekérése ezzel:

[ctx: #30202]
en: Get Country from
hu: Ország lekérése ezzel:

[ctx: #30300]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
hu: Használandó keresőmotor

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
hu: Műsodlagos keresőnyelv (az en-US-en kívül)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
hu: Minden filmkategóriát  hozzáad

[ctx: #30306]
en: Warning:
hu: Figyelem:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
hu: Az összes filmkategória engedélyezése, csökkenteni fogja a keresési találatok pontosságát !!!

[ctx: #30400]
en: Plot
hu: Ismertetö

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
hu: Tartalom/leírás

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
hu: Fanart források

[ctx: #30502]
en: Enable posters from fanart.tv
hu: Poszterek engedélyezése a fanart.tv-ről

[ctx: #30503]
en: Enable fanart from fanart.tv
hu: Fanartok engedélyezése a fanart.tv-ről
