XBMC Addons - en to id translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30012]
en: Trailers
id: Trailer

[ctx: #30200]
en: Credits
id: Kredit

[ctx: #30300]
en: Search
id: Cari

[ctx: #30302]
en: IMDb
id: IMDB

[ctx: #30400]
en: Plot
id: Alur
