XBMC Addons - en to lt translation catalogue (61 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
lt: Atsisiųsti FanArt iš themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
lt: Atsisiųsti plakatus iš themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
lt: Atsisiųsti plakatus iš IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
lt: Atsisiųsti plakatus iš MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
lt: Gauti filmų anonsus tiesiogiai iš YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
lt: Atsisiųsti filmų anonsus iš HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
lt: Pageidaujama pavadinimo kalba iš

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
lt: Atsisiųsti filmų anonsus iš themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
lt: Plakatas

[ctx: #30012]
en: Trailers
lt: Filmų anonsai

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
lt: Gauti rinkinio (kolekcijos) pavadinimą iš themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
lt: Gauti siužetą iš

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
lt: Gauti aktorius/ režisierius/ scenaristus iš

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
lt: Siužeto šaltiniai

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
lt: Pageidaujama siužeto kalba

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
lt: Gauti reitingus iš

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
lt: Gauti žanrus iš

[ctx: #30023]
en: Get Title From
lt: Gauti pavadinimus iš

[ctx: #30024]
en: Title Sources
lt: Pavadinimo šaltiniai

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
lt: Aktorių ir kūrėjų šaltiniai

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
lt: Žanrų šaltiniai

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
lt: Pageidaujama pavdinimo kalba

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
lt: Filmo anonso šaltiniai

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
lt: Filmų kolekcijos

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
lt: Reitingo šaltiniai

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
lt: Sertifikavimo nustatymai

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
lt: Gauti sertifikavimą iš

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
lt: Pageidaujama sertifikavimo šalis

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
lt: Pageidaujama miniatiūros kalba

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
lt: Sertifikavimo prefiksas

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
lt: Atsiųsti plakatus iš IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
lt: Atsiųsti plakatus iš trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
lt: Atsiųsti FanArt iš trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
lt: Atsiųsti filmų anonsus iš trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
lt: Žanro kalba

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
lt: Pageidaujama filmo anonso kalba

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
lt: gauti paantraštę iš

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
lt: Pageidaujama paantraštės kalba

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
lt: Gauti IMDb TOP250 reitingą

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
lt: Gauti siužeto kontūrus iš

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
lt: Pageidaujama rinkinio (kolekcijos) kalba

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
lt: Plakato šaltiniai

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
lt: Gauti raktinius žodžius ir išsaugoti kaip žymas iš

[ctx: #30100]
en: Rating
lt: Reitingas

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
lt: Reitingas sugeneruotas naudojant

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
lt: Naudoti agreguota įvertinimą iš

[ctx: #30200]
en: Credits
lt: Kūrėjai

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
lt: Gauti studiją iš

[ctx: #30202]
en: Get Country from
lt: Gauti šalį iš

[ctx: #30300]
en: Search
lt: Paieška

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
lt: naudoti paieškos variklį

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
lt: Papildoma paieškos kalba (papildomai su en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
lt: Įtraukti visas filmų kategorijas

[ctx: #30306]
en: Warning:
lt: Įspėjimas:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
lt: Įjungus visas filmų kategorijas, ženkliai sumažės paieškos tikslumas !!!

[ctx: #30400]
en: Plot
lt: Siužetas

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
lt: Siužetas / Paantraštė / Kontūrai

[ctx: #30500]
en: Fanart
lt: FanArt

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
lt: FanArt šaltiniai

[ctx: #30502]
en: Enable posters from fanart.tv
lt: Įjungti plakatus iš fanart.tv

[ctx: #30503]
en: Enable fanart from fanart.tv
lt: Įjungti fanart iš fanart.tv
