XBMC Addons - en to lv translation catalogue (58 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
lv: Ieslēgt fanumākslu no themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
lv: Ieslēgt plakātus no themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
lv: Ieslēgt plakātus no IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
lv: Ieslēgt plakātus no MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
lv: Iegūt rullīšus pa tiešo no YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
lv: Ieslēgt rullīšus no HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
lv: Vēlamā nosaukuma valodas forma

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
lv: Ieslēgt rullīšus no themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
lv: Plakāts

[ctx: #30012]
en: Trailers
lv: Rullīši

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
lv: Iegūt seta (kolekcijas) nosaukumu no themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
lv: Iegūt sižetu no

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
lv: Iegūt aktierus / režisorus / autorus no

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
lv: Sižeta avoti

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
lv: Vēlamā sižeta valoda

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
lv: Iegūt vērtējumu no

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
lv: Iegūt žanrus no

[ctx: #30023]
en: Get Title From
lv: Iegūt nosaukumu no

[ctx: #30024]
en: Title Sources
lv: Nosaukuma avoti

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
lv: Aktieru un titru avoti

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
lv: Žanru avoti

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
lv: Vēlamā nosaukuma valoda

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
lv: Rullīša avoti

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
lv: Filmu kolekcijas

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
lv: Vērtējuma avoti

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
lv: Sertifikācijas iestatījumi

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
lv: Iegūt sertifikāciju no

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
lv: Vēlamā sertifikācijas valsts

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
lv: Vēlamā sīktēlu valoda

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
lv: Sertifikācijas prefikss

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
lv: Ieslēgt plakātus no IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
lv: Ieslēgt plakātus no trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
lv: Ieslēgt fanumākslu no trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
lv: Ieslēgt treilerus no trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
lv: Žanra valoda

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
lv: Vēlamā rullīša valoda

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
lv: Iegūt devīzi no

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
lv: Vēlamā devīzes valoda

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
lv: Iegūt IMDb TOP250 vietu

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
lv: Iegūt izklāstu no

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
lv: Plakāta avoti

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
lv: Iegūt atslēgvārdus un saglabāt kā tagus no

[ctx: #30100]
en: Rating
lv: Reitings

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
lv: Reitings ģenerēts, izmantojot

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
lv: Izmantot gatavo rezultātu no

[ctx: #30200]
en: Credits
lv: Titri

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
lv: Iegūt studiju no

[ctx: #30202]
en: Get Country from
lv: Iegūt valsti no

[ctx: #30300]
en: Search
lv: Meklēšana

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
lv: Izmantojamais meklētāja dzinējs

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
lv: Sekundārā meklēšanas valoda (papildus pie en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
lv: Iekļaut visas filmu kategorijas

[ctx: #30306]
en: Warning:
lv: Brīdinājums:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
lv: Ieslēdzot visas filmu kategorijas, stipri samazināsies meklēšanas akurātums !!!

[ctx: #30400]
en: Plot
lv: Sižets

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
lv: Sižets / Devīze / Izklāsts

[ctx: #30500]
en: Fanart
lv: Fanumāksla

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
lv: Fanumākslas avoti
