XBMC Addons - en to ms translation catalogue (57 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
ms: Benarkan Seni Peminat Artis dari themovie.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
ms: Benarkan poster dari themovie.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
ms: Benarkan poster dari IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
ms: Benarkan poster dari MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
ms: Dapatkan Treler secara terus dari YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
ms: Benarkan treler dari HD-Trailer.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
ms: Bahasa Tajuk Dikehendaki dari

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
ms: Benarkan treler dari themovie.org

[ctx: #30012]
en: Trailers
ms: Treler

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
ms: Dapatkan Nama Set (Koleksi) dari themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
ms: Dapatkan Plot dari

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
ms: Dapatkan Lakonan / Direktori / Penulis Dari

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
ms: Sumber Plot

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
ms: Bahasa Plot Dikehendaki

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
ms: Dapatkan Penarafan dari

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
ms: Dapatkan Genre Dari

[ctx: #30023]
en: Get Title From
ms: Dapatkan Tajuk Dari

[ctx: #30024]
en: Title Sources
ms: Sumber Tajuk

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
ms: Sumber Lakonan & Penghargaan

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
ms: Sumber Genre

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
ms: Bahasa Tajuk Dikehendaki

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
ms: Sumber Treler

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
ms: Koleksi Cereka

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
ms: Sumber Penarafan

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
ms: Tetapan Persijilan

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
ms: Dapatkan Persijilan Dari

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
ms: Negara Persijilan Dikehendaki

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
ms: Bahasa Lakaran Kenit Dikehendaki

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
ms: Awalan Persijilan

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
ms: Benarkan poster dari IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
ms: Benarkan poster dari trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
ms: Benarkan seni peminat dari trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
ms: Benarkan treler dari trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
ms: Bahasa Genre

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
ms: Bahasa Treler Dikehendaki

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
ms: Dapatkan Baris Tag Dari

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
ms: Bahasa Baris Tag Dikehendaki

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
ms: Dapatkan Kedudukan 250 Teratas IMDb

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
ms: Dapatkan Garis Luar Dari

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
ms: Bahasa Nama Set (Koleksi) Dikehendaki

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
ms: Sumber Poster

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
ms: Dapatkan Kata Kunci dan Simpan sebagai Tag daripada

[ctx: #30100]
en: Rating
ms: Penarafan

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
ms: Penarafan Terjana Menggunakan

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
ms: Guna Skor Teragregat dari

[ctx: #30200]
en: Credits
ms: Penghargaan

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
ms: Dapatkan Studio dari

[ctx: #30202]
en: Get Country from
ms: Dapatkan Negara dari

[ctx: #30300]
en: Search
ms: Cari

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
ms: Enjin Gelintar yang Digunakan

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
ms: Bahasa Gelintar Sekunder (Tambahan kepada en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
ms: Sertakan Semua Kategori Cereka

[ctx: #30306]
en: Warning:
ms: Amaran:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
ms: Membenarkan Semua Kategor Cereka akan mengurangkan ketepatan gelintar !!!

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
ms: Plot / Baris Tag / Garis Luar

[ctx: #30500]
en: Fanart
ms: Seni Peminat

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
ms: Sumber Seni Peminat
