XBMC Addons - en to my translation catalogue (30 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
my: themoviedb.org မှ fanart ကိုဖွင့်ထားမည်

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
my: themoviedb.org မှ ပိုစတာများကို ရယူမည်

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
my: IMPAwards မှ ပိုစတာများကို ရယူမည်

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
my: MoviePosterDB မှ ပိုစတာများကိုရယူမည်

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
my: YouTube မှ ကြော်ငြာများကိုရယူမည်

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
my: HD-Trailers.net မှ ကြော်ငြာများကိုရယူမည်

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
my: themoviedb.org မှ ကြော်ငြာများကိုရယူမည်

[ctx: #30011]
en: Poster
my: ပိုစတာ

[ctx: #30012]
en: Trailers
my: ကြော်ငြာများ

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
my: ဇာတ်လမ်း ရယူရန်

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
my: ဇာတ်လမ်း ရင်းမြစ်

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
my: ဇတ်လမ်းအတွက်ကြိုက်နှစ်သက်သောဘာသာစကား

[ctx: #30023]
en: Get Title From
my: ခေါင်းစဉ်ရယူရန်

[ctx: #30024]
en: Title Sources
my: ခေါင်းစဉ်ရင်းမြစ်

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
my: ကြိုက်နှစ်သက်သောခေါင်းစဉ်ဘာသာစကား

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
my: ကြော်ငြာရင်းမြစ်

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
my: ရုပ်ရှင်များစုဆောင်းခြင်း

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
my: ကြိုက်နှစ်သက်သော Thumb ဘာသာစကား

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
my: IMDb မှ ပိုစတာများရယူမည်

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
my: trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
my: trakt.tv မှ fanart ရယူမည်

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
my: trakt.tv မှ ကြော်ငြာများရယူမည်

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
my: ကြေငြာများအတွက် ကြိုက်နှစ်သက်သောဘာသာစကား

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
my: Tagline အတွက် ကြိုက်နှစ်သက်သောဘာသာစကား

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
my: ပိုစတာ ရင်းမြစ်

[ctx: #30100]
en: Rating
my: အဆင့်သတ်မှတ်မှု့

[ctx: #30300]
en: Search
my: ရှာဖွေမည်

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
my: သုံးရန် ရှာဖွေရေးအင်ဂျင်

[ctx: #30400]
en: Plot
my: ဇာတ်လမ်း

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
my: Fanart ရင်းမြစ်များ
