XBMC Addons - en to no translation catalogue (58 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
no: Hent fanart fra themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
no: Hent plakater fra themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
no: Hent plakater fra IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
no: Hent plakater fra MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
no: Hent trailere direkte fra YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
no: Hent trailere fra HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
no:      Foretrekk tittel fra

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
no: Hent trailere fra themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
no: Plakat

[ctx: #30012]
en: Trailers
no: Trailere

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
no: Hent navn på samlinger fra themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
no: Hent handlig fra

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
no: Hent rolleliste / regissør / forfatter Fra

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
no: Plotkilder

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
no:      Foretrukket språk

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
no: Hent rangeringer fra

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
no: Hent sjanger fra

[ctx: #30023]
en: Get Title From
no: Hent tittel fra

[ctx: #30024]
en: Title Sources
no: Tittelkilder

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
no: Kastet og Rulletekst Kilder

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
no: Genrekilder

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
no:      Foretrekk tittel fra

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
no: Kilder

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
no: Filmsamlinger

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
no: Kilder for rangering

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
no: Innstillinger for aldersgrense

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
no: Hent aldersgrense fra

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
no:      Foretrukket land for aldersgrenser

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
no:      Foretrukket språk

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
no: Prefiks

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
no: Hent plakater fra IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
no: Hent plakater fra trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
no: Hent fanart fra trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
no: Hent trailere fra trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
no:      Foretrukket språk

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
no:      Foretrukket språk

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
no: Hent slagord fra

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
no:      Foretrukket språk

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
no: Hent IMDb TOP250 rangering

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
no: Hent referat fra

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
no:      Foretrukket språk

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
no: Ressurser for plakater

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
no: Får nøkkelord og lagrer som tagger fra

[ctx: #30100]
en: Rating
no: Rangering/aldersgrense

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
no: Rangering Generert Bruker

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
no: Bruk Resultatet Opptjent fra

[ctx: #30200]
en: Credits
no: Anerkjennelser

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
no: Hent studio fra

[ctx: #30202]
en: Get Country from
no: Hent land fra

[ctx: #30300]
en: Search
no: Søk

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
no: Søkemotor

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
no:      Sekundært språk å søke for (i tillegg til en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
no: Inkluder Alle Filmkategorier

[ctx: #30306]
en: Warning:
no: Advarsel:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
no: Søket vil bli unøyaktig ved å slå på Alle Filmkategorier

[ctx: #30400]
en: Plot
no: Handling

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
no: Handling / slagord / referat

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
no: Fanart-kilder
