XBMC Addons - en to pl translation catalogue (61 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
pl: Używaj tapet z themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
pl: Pobieraj plakaty z themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
pl: Pobieraj plakaty z IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
pl: Pobieraj plakaty z MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
pl: Pobieraj zwiastuny bezpośrednio z YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
pl: Pobieraj zwiastuny z HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
pl: Preferowany język tytułu z

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
pl: Pobieraj zwiastuny z themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
pl: Plakat

[ctx: #30012]
en: Trailers
pl: Zwiastuny

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
pl: Pobieraj nazwę serii (kolekcji) z themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
pl: Pobieraj fabułę z

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
pl: Pobieraj obsadę / reżyserów / scenarzystów z

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
pl: Źródła fabuły

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
pl: Preferowany język fabuły

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
pl: Pobieraj ocenę z

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
pl: Pobieraj gatunek z

[ctx: #30023]
en: Get Title From
pl: Pobieraj tytuł z

[ctx: #30024]
en: Title Sources
pl: Źródła tytułów

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
pl: Źródła obsady i napisów

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
pl: Źródła gatunków

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
pl: Preferowany język tytułu

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
pl: Źródła zwiastunów

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
pl: Kolekcje filmowe

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
pl: Źródła oceny

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
pl: Ustawienia kategorii wiekowej

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
pl: Pobieraj kategorie wiekowe z

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
pl: Preferowany kraj kategorii wiekowej

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
pl: Preferowany język miniatur

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
pl: Prefiks kategorii wiekowej

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
pl: Pobieraj plakaty z IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
pl: Pobieraj plakaty z trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
pl: Pobieraj plakaty z trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
pl: Pobieraj zwiastuny z trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
pl: Język gatunku

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
pl: Preferowany język zwiastunów

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
pl: Pobieraj motto z

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
pl: Preferowany język motto

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
pl: Pobieraj miejsce w rankingu IMDb Top 250

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
pl: Pobieraj zarys fabuły z

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
pl: Preferowany język nazwy serii (kolekcji)

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
pl: Źródła plakatu

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
pl: Pobieraj słowa kluczowe i zapisuj jako znaczniki z

[ctx: #30100]
en: Rating
pl: Ocena

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
pl: Generuj ocenę używając

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
pl: Używaj oceny sumarycznej z

[ctx: #30200]
en: Credits
pl: Autorzy

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
pl: Pobieraj wytwórnię filmową z

[ctx: #30202]
en: Get Country from
pl: Pobieraj kraj z

[ctx: #30300]
en: Search
pl: Szukaj

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
pl: Źródło wyszukiwania

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
pl: Alternatywny język wyszukiwania (w uzupełnieniu do en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
pl: We wszystkich kategoriach filmowych

[ctx: #30306]
en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
pl: Zaznaczenie wszystkich kategorii filmowych znacząco zmniejszy dokładność wyszukiwania!

[ctx: #30400]
en: Plot
pl: Fabuła

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
pl: Fabuła /  Motto / Zarys

[ctx: #30500]
en: Fanart
pl: Tapeta

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
pl: Źródło tapet

[ctx: #30502]
en: Enable posters from fanart.tv
pl: Pobieraj plakaty z fanart.tv

[ctx: #30503]
en: Enable fanart from fanart.tv
pl: Pobieraj tapety z fanart.tv
