XBMC Addons - en to ro translation catalogue (56 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
ro: Activează ecranul media de la themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
ro: Activează postere de la themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
ro: Activează postere de la IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
ro: Activează postere de la MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
ro: Obţine trailere direct de la YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
ro: Obţine trailere de la HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
ro: Limbă preferată pentru nume de la

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
ro: Activează trailere de la themoviedb.org

[ctx: #30012]
en: Trailers
ro: Trailere

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
ro: Obținere nume Set (Colecție) de pe themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
ro: Obține intrigă de la

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
ro: Obține distribuție/ regizori/ scenariști de la

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
ro: Surse intrigă

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
ro: Limbă preferată pentru intrigă

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
ro: Obține evaluări de la

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
ro: Obține genuri de la

[ctx: #30023]
en: Get Title From
ro: Obține nume de la

[ctx: #30024]
en: Title Sources
ro: Surse pentru nume

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
ro: Surse pentru distribuție și mulțumiri

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
ro: Surse pentru genuri

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
ro: Limbă preferată pentru nume

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
ro: Surse pentru secvențe

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
ro: Colecții de filme

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
ro: Surse pentru evaluări

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
ro: Setări certificare

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
ro: Obține certificare de la

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
ro: Țară preferată pentru certificare

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
ro: Limbă preferată pentru miniatură

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
ro: Prefix certificare

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
ro: Activează afișe de la IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
ro: Activează afișe de la trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
ro: Activează fundale de la trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
ro: Activează secvențe de la trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
ro: Limbă pentru genuri

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
ro: Limbă preferată pentru secvențe

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
ro: Obține sloganul de la

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
ro: Limbă preferată pentru slogan

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
ro: Obține clasare IMDb TOP250

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
ro: Obțineți Ideile principale de la

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
ro: Colecțiile preferate Nume Limba

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
ro: Surse Postere

[ctx: #30100]
en: Rating
ro: Notă

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
ro: Evaluare generată folosind

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
ro: Folosește scor agregat de la

[ctx: #30200]
en: Credits
ro: Autori

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
ro: Obține studio de la

[ctx: #30202]
en: Get Country from
ro: Obține țară de la

[ctx: #30300]
en: Search
ro: Caută

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
ro: Motor de căutare

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
ro: Limba secundară pentru căutare (În plus față de en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
ro: Include toate categoriile filmelor

[ctx: #30306]
en: Warning:
ro: Atenție:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
ro: Activând toate categoriile de filme reduce substanțial acuratețea căutării!!!

[ctx: #30400]
en: Plot
ro: Intrigă

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
ro: Intrigă/Linii principale/Scurtă descriere

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
ro: Surse Fanart
