XBMC Addons - en to sk translation catalogue (57 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
sk: Povoliť FanArt-y zo stránky themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
sk: Povoliť plagáty zo stránky themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
sk: Povoliť plagáty zo stránky IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
sk: Povoliť plagáty zo stránky MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
sk: Získať upútavky na film priamo zo služby YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
sk: Povoliť upútavky na film zo stránky HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
sk: Preferovaný jazyk Titulu z

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
sk: Povoliť upútavky na film zo stránky themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
sk: Plagát

[ctx: #30012]
en: Trailers
sk: Ukážky

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
sk: Názov Kolekcie filmov získať z themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
sk: Obsah filmu získať z

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
sk: Obsadenie / Režisérov / Scenáristov získať z

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
sk: Zdroje pre Obsah filmu

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
sk: Preferovaný jazyk Obsahu filmu

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
sk: Hodnotenia získať z

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
sk: Žánre získať z

[ctx: #30023]
en: Get Title From
sk: Názov filmu získať z

[ctx: #30024]
en: Title Sources
sk: Zdroje pre Názov filmu

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
sk: Zdroje pre Obsadenie a autorov

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
sk: Zdroje pre Žánre

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
sk: Preferovaný jazyk pre Názov filmu

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
sk: Zdroje pre Upútavky

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
sk: Kolekcie filmov

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
sk: Zdroje Hodnotení

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
sk: Nastavenie Certifikácií

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
sk: Certifikácie získať z

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
sk: Preferovaná krajina pôvodu Certifikácie

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
sk: Preferovaný jazyk Náhľadu

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
sk: Prefix Certifikácie

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
sk: Povoliť plagáty z IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
sk: Povoliť plagáty z trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
sk: Povoliť fanarty z trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
sk: Povoliť Ukážky z trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
sk: Jazyk pre Žánre

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
sk: Preferovaný jazyk pre Ukážky

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
sk: Stručné info získať z

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
sk: Preferovaný jazyk pre Stručné info

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
sk: Získať IMDb TOP250 hodnotenie

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
sk: Prehľad získať z

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
sk: Preferovaný jazyk názvu Kolekcie filmov

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
sk: Zdroje Plagátov

[ctx: #30100]
en: Rating
sk: Hodnotenie

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
sk: Hodnotenie vytvorené použitím

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
sk: Použiť súhrnný výsledok z

[ctx: #30200]
en: Credits
sk: Autori

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
sk: Štúdio získať z

[ctx: #30202]
en: Get Country from
sk: Krajinu získať z

[ctx: #30300]
en: Search
sk: Hľadať

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
sk: Na vyhľadávanie použiť

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
sk: Druhý jazyk vyhľadávania (ako doplnok k en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
sk: Zahrnúť všetky filmové kategórie

[ctx: #30306]
en: Warning:
sk: Upozornenie:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
sk: Zapnutie voľby Všetky filmové kategórie značne zníži presnosť vyhľadávania !!!

[ctx: #30400]
en: Plot
sk: Obsah

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
sk: Obsah / Stručné info / Prehľad

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
sk: Zdroje FanArt-ov
