XBMC Addons - en to sl translation catalogue (59 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
sl: Vključi grafike z themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
sl: Vključi plakate z themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
sl: Vključi plakate z IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
sl: Vkjuči plakate z MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
sl: Prenesi napovednike direktno z YouTubea

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
sl: Vključi napovednike s HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
sl: Jezik naslovov z

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
sl: Vključi napovednike z themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
sl: Plakat

[ctx: #30012]
en: Trailers
sl: Napovedniki

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
sl: Prenesi ime zbirke (seta) z themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
sl: Prenesi povzetek z

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
sl: Prenesi igralce / režiserje / scenariste z

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
sl: Viri zgodb

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
sl: Jezik zgodb

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
sl: Prenesi ocene z

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
sl: Prenesi žanre z

[ctx: #30023]
en: Get Title From
sl: Prenesi naslove z

[ctx: #30024]
en: Title Sources
sl: Viri naslovov

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
sl: Viri igralcev in ekipe

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
sl: Viri žanrov

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
sl: Jezik naslovov

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
sl: Viri napovednikov

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
sl: Zbirke filmov

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
sl: Viri ocen

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
sl: Nastavitve ocen o omejitvi predvajanja

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
sl: Prenesi ocene o omejitvi predvajanja z

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
sl: Država za ocene o omejitvi predvajanja

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
sl: Jezik sličic

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
sl: Predpona ocen o omejitvi predvajanja

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
sl: Vključi plakate z IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
sl: Vključi plakate s trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
sl: Vključi ozadja s trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
sl: Vključi napovednike s trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
sl: Jezik žanrov

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
sl: Jezik napovednikov

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
sl: Prenesi moto z

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
sl: Jezik mota

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
sl: Prenesi položaj na IMDb TOP250

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
sl: Prenesi oris zgodbe z

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
sl: Jezik imena zbirke (seta)

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
sl: Viri plakatov

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
sl: Prenesi ključne besede in jih shrani kot značke z

[ctx: #30100]
en: Rating
sl: Ocena

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
sl: Ocene generirane z

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
sl: Uporabi točke z

[ctx: #30200]
en: Credits
sl: Zasluge

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
sl: Prenesi studio z

[ctx: #30202]
en: Get Country from
sl: Prenesi državo z

[ctx: #30300]
en: Search
sl: Išči

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
sl: Ponudnik iskanja

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
sl: Dodatni jezik iskanja (poleg en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
sl: Vključi vse kategorije filmov

[ctx: #30306]
en: Warning:
sl: Opozorilo:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
sl: Vključitev vseh kategorij filmov lahko močno poslabša natančnost iskanja!!!

[ctx: #30400]
en: Plot
sl: Povzetek

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
sl: Povzetek / Moto / Oris zgodbe

[ctx: #30500]
en: Fanart
sl: Grafike

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
sl: Viri grafik
