XBMC Addons - en to sq translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30012]
en: Trailers
sq: Trailer

[ctx: #30100]
en: Rating
sq: Vlerësimi

[ctx: #30200]
en: Credits
sq: Informacione

[ctx: #30300]
en: Search
sq: Kërko

[ctx: #30400]
en: Plot
sq: Subjekti
