XBMC Addons - en to sr translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30012]
en: Trailers
sr: Najava

[ctx: #30100]
en: Rating
sr: Ocena

[ctx: #30200]
en: Credits
sr: Zasluge

[ctx: #30300]
en: Search
sr: Pretraži

[ctx: #30400]
en: Plot
sr: Опис

[ctx: #30500]
en: Fanart
sr: Zan. slika
