Kodi Addons - en to bg_BG translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
bg_BG: Търси по жанр

[ctx: #30104]
en: Browse by country
bg_BG: Търси по държава

[ctx: #30108]
en: My Stations
bg_BG: Моите станции

[ctx: #30300]
en: Language
bg_BG: Език

[ctx: #30301]
en: English
bg_BG: Английски

[ctx: #30302]
en: German
bg_BG: Немски

[ctx: #30303]
en: French
bg_BG: Френски

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
bg_BG: Превключвай винаги на изглед 'Миниатюри'

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
bg_BG: Добави в 'Моите станции'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
bg_BG: Премахни от 'Моите станции'

[ctx: #30600]
en: Network Error
bg_BG: Мрежова грешка
