Kodi Addons - en to ca_ES translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
ca_ES: Recomanacions de l'editorial

[ctx: #30101]
en: Top Stations
ca_ES: Top de Emissores

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
ca_ES: Buscar per Genere

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
ca_ES: Buscar per Tema

[ctx: #30104]
en: Browse by country
ca_ES: Cerca per país

[ctx: #30105]
en: Browse by city
ca_ES: buscar per ciutat

[ctx: #30106]
en: Browse by language
ca_ES: Buscar per Idioma

[ctx: #30107]
en: Local Stations
ca_ES: Emissores Locals

[ctx: #30108]
en: My Stations
ca_ES: Les meves emissores

[ctx: #30200]
en: Search for station
ca_ES: Cerca per Emissora

[ctx: #30300]
en: Language
ca_ES: Idioma

[ctx: #30301]
en: English
ca_ES: Anglès

[ctx: #30302]
en: German
ca_ES: Alemany

[ctx: #30303]
en: French
ca_ES: Francès

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
ca_ES: Força la vista a Miniatura

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
ca_ES: afageix a 'Les meves Emissores'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
ca_ES: Elimina de 'Les meves Emissores'

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
ca_ES: Edita una emisora Personalitzada

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
ca_ES: siusplau entra %s

[ctx: #30501]
en: title
ca_ES: titol

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
ca_ES: ruta de la miniatura

[ctx: #30503]
en: stream url
ca_ES: Url de l'Stream

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
ca_ES: Afageix una emissora personalitzada

[ctx: #30600]
en: Network Error
ca_ES: Error de xarxa
