Kodi Addons - en to hr_HR translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
hr_HR: Preporuke uredništva

[ctx: #30101]
en: Top Stations
hr_HR: Top stanica

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
hr_HR: Pregled po žanru

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
hr_HR: Pregledaj po temi

[ctx: #30104]
en: Browse by country
hr_HR: Pregled po državi

[ctx: #30105]
en: Browse by city
hr_HR: Pregledaj po gradu

[ctx: #30106]
en: Browse by language
hr_HR: Pregledaj po jeziku

[ctx: #30107]
en: Local Stations
hr_HR: Lokalne stanice

[ctx: #30108]
en: My Stations
hr_HR: Moje stanice

[ctx: #30200]
en: Search for station
hr_HR: Pretraži stanice

[ctx: #30300]
en: Language
hr_HR: Jezik

[ctx: #30301]
en: English
hr_HR: Engleski

[ctx: #30302]
en: German
hr_HR: Njemački

[ctx: #30303]
en: French
hr_HR: Francuski

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
hr_HR: Prisili način prikaza u 'Minijature'

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
hr_HR: Dodaj u 'Moje stanice'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
hr_HR: Ukloni iz 'Moje stanice'

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
hr_HR: Uredi prilagođenu stanicu

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
hr_HR: Upišite %s

[ctx: #30501]
en: title
hr_HR: naslov

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
hr_HR: URL minijature ili putanju

[ctx: #30503]
en: stream url
hr_HR: URL streama

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
hr_HR: Dodaj prilagođenu stanicu...

[ctx: #30600]
en: Network Error
hr_HR: Greška mreže
