Kodi Addons - en to nl_NL translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
nl_NL: Redactionele aanbevelingen

[ctx: #30101]
en: Top Stations
nl_NL: Top zenders

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
nl_NL: Blader op genre

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
nl_NL: Blader bij onderwerp

[ctx: #30104]
en: Browse by country
nl_NL: Blader op land

[ctx: #30105]
en: Browse by city
nl_NL: Blader bij stad

[ctx: #30106]
en: Browse by language
nl_NL: Blader bij taal

[ctx: #30107]
en: Local Stations
nl_NL: Lokale zenders

[ctx: #30108]
en: My Stations
nl_NL: Mijn zenders

[ctx: #30200]
en: Search for station
nl_NL: Zoek naar zender

[ctx: #30300]
en: Language
nl_NL: Taal

[ctx: #30301]
en: English
nl_NL: Engels

[ctx: #30302]
en: German
nl_NL: Duits

[ctx: #30303]
en: French
nl_NL: Frans

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
nl_NL: Video OSD: Toon thumbnail

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
nl_NL: voeg toe aan ''mijn zenders''

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
nl_NL: Verwijder uit ''Mijn zenders''

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
nl_NL: Wijzig aangepaste zender

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
nl_NL: voer %s in a.u.b.

[ctx: #30501]
en: title
nl_NL: Titel

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
nl_NL: Miniatuur url of locatie

[ctx: #30503]
en: stream url
nl_NL: Stream url

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
nl_NL: voeg aangepaste zender toe...

[ctx: #30600]
en: Network Error
nl_NL: Netwerk Fout
