Kodi Addons - en to fi_FI translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
fi_FI: Selaa lajityypeittäin

[ctx: #30104]
en: Browse by country
fi_FI: Selaa maittain

[ctx: #30300]
en: Language
fi_FI: Kieli

[ctx: #30301]
en: English
fi_FI: Englanti

[ctx: #30302]
en: German
fi_FI: Saksa

[ctx: #30303]
en: French
fi_FI: Ranska

[ctx: #30600]
en: Network Error
fi_FI: Verkkovirhe
