Kodi Addons - en to fr_FR translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
fr_FR: Recommandations éditoriales

[ctx: #30101]
en: Top Stations
fr_FR: Top stations

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
fr_FR: Parcourir par Genre

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
fr_FR: Parcourir par Thème

[ctx: #30104]
en: Browse by country
fr_FR: Parcourir par Pays

[ctx: #30105]
en: Browse by city
fr_FR: Parcourir par Ville

[ctx: #30106]
en: Browse by language
fr_FR: Parcourir par Langue

[ctx: #30107]
en: Local Stations
fr_FR: Radios dans votre région

[ctx: #30108]
en: My Stations
fr_FR: Mes stations

[ctx: #30200]
en: Search for station
fr_FR: Rechercher

[ctx: #30300]
en: Language
fr_FR: Langue

[ctx: #30301]
en: English
fr_FR: Anglais

[ctx: #30302]
en: German
fr_FR: Allemand

[ctx: #30303]
en: French
fr_FR: Français

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
fr_FR: Forcer la vue Vignette

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
fr_FR: Ajouter à 'Mes stations'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
fr_FR: Supprimer de 'Mes stations'

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
fr_FR: Modifier la station personnalisée

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
fr_FR: Veuillez entrer %s

[ctx: #30501]
en: title
fr_FR: le titre

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
fr_FR: l'url de la vignette ou le chemin

[ctx: #30503]
en: stream url
fr_FR: l'url du flux

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
fr_FR: Ajouter une station personnalisée...

[ctx: #30600]
en: Network Error
fr_FR: Erreur réseau
