Kodi Addons - en to gl_ES translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
gl_ES: Emisoras suxeridas polos editores

[ctx: #30101]
en: Top Stations
gl_ES: Mellores Emisoras

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
gl_ES: Buscar por xénero

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
gl_ES: Buscar por tema

[ctx: #30104]
en: Browse by country
gl_ES: Buscar por país

[ctx: #30105]
en: Browse by city
gl_ES: Buscar por nome

[ctx: #30106]
en: Browse by language
gl_ES: Buscar por idioma

[ctx: #30107]
en: Local Stations
gl_ES: Emisoras locais

[ctx: #30108]
en: My Stations
gl_ES: As miñas Emisoras

[ctx: #30200]
en: Search for station
gl_ES: Buscar por emisora

[ctx: #30300]
en: Language
gl_ES: Idioma

[ctx: #30301]
en: English
gl_ES: Inglés

[ctx: #30302]
en: German
gl_ES: Alemán

[ctx: #30303]
en: French
gl_ES: Francés

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
gl_ES: Forzar o Modo de Vista a miniatura

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
gl_ES: Engadir a 'As miñas Emisoras'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
gl_ES: Eliminar de 'As miñas Emisoras'

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
gl_ES: Editar Emisora personalizada

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
gl_ES: Por favor introduza %s

[ctx: #30501]
en: title
gl_ES: título

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
gl_ES: url ou ruta da miniatura

[ctx: #30503]
en: stream url
gl_ES: url do fluxo

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
gl_ES: Engadir Emisora personalizada...

[ctx: #30600]
en: Network Error
gl_ES: Erro de rede
