Kodi Addons - en to el_GR translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
el_GR: Προτάσεις Συντακτών

[ctx: #30101]
en: Top Stations
el_GR: Κορυφαίοι Σταθμοί

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
el_GR: Περιήγηση ανά είδος

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
el_GR: Περιήγηση ανά θέμα

[ctx: #30104]
en: Browse by country
el_GR: Περιήγηση ανά χώρα

[ctx: #30105]
en: Browse by city
el_GR: Περιήγηση ανά πόλη

[ctx: #30106]
en: Browse by language
el_GR: Περιήγηση ανά γλώσσα

[ctx: #30107]
en: Local Stations
el_GR: Τοπικοί Σταθμοί

[ctx: #30108]
en: My Stations
el_GR: Οι Σταθμοί μου

[ctx: #30200]
en: Search for station
el_GR: Αναζήτηση σταθμού

[ctx: #30300]
en: Language
el_GR: Γλώσσα

[ctx: #30301]
en: English
el_GR: Αγγλικά

[ctx: #30302]
en: German
el_GR: Γερμανικά

[ctx: #30303]
en: French
el_GR: Γαλλικά

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
el_GR: Οι 'Μικρογραφίες' σαν Τύπος Προβολής

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
el_GR: Προσθήκη στους 'Σταθμούς μου'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
el_GR: Αφαίρεση από τους 'Σταθμούς μου'

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
el_GR: Αλλαγή προσαρμοσμένου Σταθμού

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
el_GR: Εισάγετε %s

[ctx: #30501]
en: title
el_GR: τίτλο

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
el_GR: url ή διαδρομή μικρογραφίας

[ctx: #30503]
en: stream url
el_GR: url ροής

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
el_GR: Προσθήκη προσαρμοσμένου Σταθμού...

[ctx: #30600]
en: Network Error
el_GR: Σφάλμα Δικτύου
