Kodi Addons - en to he_IL translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
he_IL: המלצות העורכים

[ctx: #30101]
en: Top Stations
he_IL: התחנות הגדולות

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
he_IL: עיון לפי סגנון

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
he_IL: עיון לפי נושא

[ctx: #30104]
en: Browse by country
he_IL: עיון לפי מדינה

[ctx: #30105]
en: Browse by city
he_IL: עיון לפי עיר

[ctx: #30106]
en: Browse by language
he_IL: עיון לפי שפה

[ctx: #30107]
en: Local Stations
he_IL: תחנות מקומיות

[ctx: #30108]
en: My Stations
he_IL: התחנות שלי

[ctx: #30200]
en: Search for station
he_IL: חיפוש תחנה

[ctx: #30300]
en: Language
he_IL: שפה

[ctx: #30301]
en: English
he_IL: אנגלית

[ctx: #30302]
en: German
he_IL: גרמנית

[ctx: #30303]
en: French
he_IL: צרפתית

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
he_IL: אלץ תצוגת תמונה ממוזערת

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
he_IL: הוספה לתחנות שלי

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
he_IL: הסרה מהתחנות שלי

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
he_IL: עריכת תחנה מותאמת

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
he_IL: יש להזין %s

[ctx: #30501]
en: title
he_IL: כותרת

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
he_IL: כתובת או נתיב תמונה ממוזערת

[ctx: #30503]
en: stream url
he_IL: כתובת זרימה

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
he_IL: הוספת תחנה מותאמת...

[ctx: #30600]
en: Network Error
he_IL: שגיאת רשת
