Kodi Addons - en to hu_HU translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
hu_HU: Szerkesztők ajánlata

[ctx: #30101]
en: Top Stations
hu_HU: Legjobb állomás

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
hu_HU: Műfaj szerint

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
hu_HU: Téma szerint

[ctx: #30104]
en: Browse by country
hu_HU: Ország szerint

[ctx: #30105]
en: Browse by city
hu_HU: Város szerint

[ctx: #30106]
en: Browse by language
hu_HU: Nyelv szerint

[ctx: #30107]
en: Local Stations
hu_HU: Helyi adók

[ctx: #30108]
en: My Stations
hu_HU: Saját adók

[ctx: #30200]
en: Search for station
hu_HU: Adó keresése

[ctx: #30300]
en: Language
hu_HU: Nyelv

[ctx: #30301]
en: English
hu_HU: Angol

[ctx: #30302]
en: German
hu_HU: Német

[ctx: #30303]
en: French
hu_HU: Francia

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
hu_HU: Kis képek nézet kényszerítése

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
hu_HU: Hozzáadás a 'Saját adók'-hoz

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
hu_HU: Eltávolítás a 'Saját adók'-ból

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
hu_HU: Egyéni adó beállítása

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
hu_HU: Adja meg a %s-t

[ctx: #30501]
en: title
hu_HU: cím

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
hu_HU: kis kép URL vagy útvonal

[ctx: #30503]
en: stream url
hu_HU: folyam URL

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
hu_HU: Egyéni állomás hozzáadása...

[ctx: #30600]
en: Network Error
hu_HU: Hálózati hiba
