Kodi Addons - en to is_IS translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30300]
en: Language
is_IS: Tungumál

[ctx: #30301]
en: English
is_IS: Enska

[ctx: #30302]
en: German
is_IS: Þýska

[ctx: #30303]
en: French
is_IS: Franska

[ctx: #30600]
en: Network Error
is_IS: Net Villa
